Žaidimai mergaitėms

Kiekviena mergaitė turi savo lėlę kurią kasdien aprengia kaip modelį. Dabar mergaitės turi puikią galimybę išbandyti savo mados žinias ir įgūdžius kadangi Barbe.lt pateikia nemokamus žaidimus mergaitėms. Kiekviena mergaitė gali rengti Barbes, princeses nemokamai savo kompiuteryje. Žaidimai kuriuose tu gali netik kurti savo lėlytei stilių bet ir sukurti jai kambarį. Jums turbūt niekada neteko būti lėlių kambaryje? Taigi dabar jūs turite puikią galimybę, kadangi žaisdamos žaidimus galite nusikelti į lėlių pasaulį nemokamai. Mergaitės gali mėgautis mergaitiškais vakarėliais, kviestis į juos drauges, dalyvauti mados kolekcijų pristatymuose.

Nemokami mergaitiški žaidimai

Prisijunkite prie mūsų Barbe.lt svetainėje. Pažvelkite į savo lėlių Madisčių kolekciją, išsirinkite Barbes aksesuarus, padarykite joms šukuosenas, galbūt rasite ir lėlės brangenybes, kurios papuoš jūsų mylimą lėlę prieš ilgai lauktą vakarėlį. Šimtai mergaitiškų žaidimų neleis jums nuobodžiauti. Mergaitės galite pasitreniruoti ir įgyti dizainerės įgūdžių. Barbe.lt žaidimai mergaitėms siūlo Jums išsirinkti patinkančias lėles, ir žaisti Barbių princesių žaidimus. Net jei ir neturite galimybės nusipirkti tikros Lėlytės barbės ar lėlytės princesės, žaidimai mergaitėms gali lengvai pakelti jums nuotaiką.

Garsenybių žaidimai

Daugelis mergaičių svajoja būti garsenybėmis ir ne paslaptis, kad turi savo numylėtinius, kurie nuolat šmėžuoja televizoriaus ekranuose Internete. Barbe.lt siūlo Jums žaidimus kurios žaisdamos jūs turėsite galimybę aprengti savo garsenybę, sukurti jam stilių, padaryti šukuoseną ir netgi palydėti į vakarėlį.

Barbė Madistė

Barbės Madistės zodiakas

Barbė Madistė - Indija

Barbių Madisčių autosalonas

Barbė Madistė gražuolė

Barbės Madistės rokerės

Barbė Madistė muzikantė

1001 naktis

Madistė kaip Anglijos Karaliėnė

Barbių Madisčių konkursas


 

 

Populiariausi žaidimai
 

Additional information