Žaidimai Vaikams
 
 

Žaidimai vaikams

Visi Žaidimai

Žaidimai

Share

Žaidimai - Nuo vaikučių iki mašinų

Žaidimas su tavo mergytėmis. Barbės žaidimų skyrelyje "Žaidimai vaikams' jūs galite žaisti žaidimus su draugais. Mergaitės gali auginti vaikučius, žaidime "Šaunioji auklė" galite pasirūpinti savo vaikučiu. Berniukai čia ras taip pat ką nuveikti nes jų laukia žaidimai su mašinomis. Reikia dalyvauti lenktynėse ir vairuoti automobilį. Automobilių lenktynėse reikia nugalėti priešininkus ir pasidalinti savo rezultatus su kitais vaikais. Šuniukas Toto yra linksmas ir puikus gyvūnėlis kuriam reikia vaikų dėmesio todėl pasidalinkite džiaugsmu su juo.


Žaidimas aprenk Toto

Talking Ginger - Ryžikas

Šv. Valentino Širdutės

Žaidimas Lazerio patrankos

Toto ir vaikučiai

Žaidimas Ūkis

Žaidimas Šaunioji Auklė

Lenktynės smėlyje

Toto šunų pardoje

Greičio lenktynės

Maisto žaidimas - Saros Ledinukai

Žaidimas Vaikutis ir Meškutis

Mieli Šuniukai

Bezdžionėlių lenktynės

Kikboksas

Žaidimas Bratz Yasmin

Karate karalius

Mažasis Dinozauras

Samurajų kovos

Vakarų muštynės

Supermamos dvynukai

Žaibiškos lenktynės

Bratz Sheridan

Formulės 1 Čempionatas

Žaidimas Brtaz Fudbolininkė

Vaiko kambario dekoravimas

Žaidimas Elfų auklė

Žaidimas Aprenk Bartą Simpsoną

Žaidimas Keturi vaikučiai

Taiklus Šūvis

Laisvalaikis vaikams leis pasijusti tikrais nuotykių ieškotojais. Barbės žaidimų portale reikia šaudyti į burbuliukus naikinti vienos spalvos kamuoliukus. Taip pat mergaitės gali rūpintis ne tik vaikučiais bet ir aprengti tokį garsų heroją kaip Simpsonas Bartas. Bratz mergaitės taip pat nori kad jomis pasirūpintumėte. Bratz mergaites reikia aprengti ir padaryti grožio procedūras.

  
 
.
.

Skelbimas


Skelbimas
Ačiū, kad lankotės svetainėje Barbe.lt. Mes kiekvieną dieną atnaujiname savo svetainę ir papildome ją naujais žaidimais mergaitėms. Jei Jums patinka gaminti valgyti, rengti lėles, piešti, kurti apsirengimo stilių garsenybėms tokioms kaip Lady Gada ar Justin Bieber, tai mūsų nemokama svetainė yra kaip tik Jums. Šiuo metu populiariausi mūsų žaidimai yra maisto, garsenybių, madisčių žaidimai.