Žaidimai Ferma - Mano Ferma. Barbe.lt Visi Žaidimai Vaikams
 
 

Žaidimai vaikams

Visi Žaidimai

Žaidimai

Share

Mano ferma - tai nuotaikingas, šaunus ir įdomus nemokamas žaidimas, kuris yra skirtas visoms įvairiausių mielų gyvūnėlių mylėtojoms mergaitėms. Pirmiausia reikės susipažinti su žaidimo taisyklėmis. Reikės savo nuosavoje fermoje auginti įvairius gyvūnus, jais rūpintis, valgydinti, aprengti ir su jais žaisti. Taip pat galėsite susitvarkyti fermos aplinką. Žaidimas valdomas tik su kompiuterio pelės pagalba. Panašus žaidimas Zaidimai Ferma - 3D Ferma. Barbe.lt Visi Zaidimai Vaikams

Žaidimo Mano Ferma taisyklės: pradžioje būsite supažindinti su taisyklėmis, spauskite žalias varneles. Po to išsirinkite gyvūną, maitinkite jį, stenkitės kuo brangiau parduoti. Kuo sėkmingesnė bus Jūsų ferma, tuo geresnius gyvūnus galėsite pirkti. Žaidimai ūkis.

Žaidimai Ferma - Mano Ferma. Barbe.lt Visi Žaidimai Vaikams
 
 
.
.

Skelbimas


Skelbimas
Ačiū, kad lankotės svetainėje Barbe.lt. Mes kiekvieną dieną atnaujiname savo svetainę ir papildome ją naujais žaidimais mergaitėms. Jei Jums patinka gaminti valgyti, rengti lėles, piešti, kurti apsirengimo stilių garsenybėms tokioms kaip Lady Gada ar Justin Bieber, tai mūsų nemokama svetainė yra kaip tik Jums. Šiuo metu populiariausi mūsų žaidimai yra maisto, garsenybių, madisčių žaidimai.